O Vagheggi – Vagheggi

O Vagheggi

Profesjonalizm oznacza dla nas przejrzystość firmy, która otwiera drzwi do dzielenia się z partnerami filozofią badań, produkcji, ciągłego rozwoju: projekt biznesowy, który jest wykonalny dzięki realności, unikalności i atrakcyjności.

Vagheggi to nieustannie rozwijająca się firma, która od zawsze pozostaje wierna swojej wizji piękna i misji tworzenia kosmetyków pochodzenia roślinnego. Dzięki prawie czterdziestoletniemu doświadczeniu intuicja ta pozwala nam dzisiaj sprostać powszechnemu, świadomemu zapotrzebowaniu na autentyczną naturalność i dobre samopoczucie, z poszanowaniem środowiska, w którym żyjemy. Dobierając surowce, firma Vagheggi przestrzega starannie opracowanej polityki w zakresie sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rozwoju, korzystając z usług dostawców, którzy działają zgodnie z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi ochrony i rozwoju środowiska oraz uczestniczą w życiu lokalnych społeczności poprzez oferowanie miejsc pracy i kultywowanie tradycyjnych metod zbioru i przetwarzania surowców.

Valeria Cavalcante
Dyrektor Generalny

W 2011 roku potwierdziliśmy naszą produkcję „100% Made in Italy” poprzez otwarcie nowej siedziby głównej w Nanto w prowincji Vicenza. Nie jest to prosta decyzja w tak trudnym momencie dla tej branży, ale zamierzamy nieustannie potwierdzać naszą tożsamość poprzez badanie i wytwarzanie produktów we Włoszech. Nie jest więc przypadkiem, że firma Vagheggi przyczyniła się do stworzenia historii profesjonalnych włoskich kosmetyków, wyróżniających się od samego początku ekologicznością i naturą pochodzenia roślinnego.
Nasze decyzje przynoszą korzyści we wszystkich aspektach, w tym w aspekcie ekonomicznym: w 2011 roku osiągnęliśmy obrót w wysokości około 9 milionów, przy stałym wzroście nawet w trudnych finansowo latach.

Vittorio Cavalcante
Prezes

Vagheggi to projekt przedsiębiorczy wspierany i rozwijający się przez lata z wielkim zaangażowaniem i oddaniem. Dziś jesteśmy dumni, że nasza marka została wybrana przez około 2000 salonów kosmetycznych we Włoszech, będąc obecną również na rynkach zagranicznych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Ameryce Północnej, Australii i Afryce.
Wyniki Vagheggi na całym świecie zachęcają nas każdego dnia do podążania drogą ukierunkowaną na piękno i podnoszenie kwalifikacji przedsiębiorców, którzy reprezentują nas na wszystkich poziomach.

Franca Gualtiero
Kierownik ds. marketingu

Firma Vagheggi była jednym z pierwszych włoskich przedsiębiorstw, które zastosowały tradycję naturalnych kosmetyków do najbardziej zaawansowanych technologii laboratoryjnych i analitycznych, opracowując unikalne produkty. Zaczynając od skrupulatnego doboru składników, które są wybierane w zależności od ich geograficznego pochodzenia, koncentracji składników aktywnych, sezonowości i metod zbioru. Ten starannie kontrolowany proces badania, selekcji i przetwarzania oznacza, że Vagheggi tworzy unikalne kosmetyki spełniające indywidualne potrzeby klientów, a każdy element jest starannie badany i dobierany tak, aby stał się częścią danego produktu w odpowiedzi na określone potrzeby, w oparciu o synergię jego składników aktywnych. Innymi słowy - wybór najwyższego poziomu jakości, która nie kieruje się standaryzacją.

Matilde Gatta
Dyrektor działu technicznego i działu badań i rozwoju

Wizja Vagheggi od samego początku była jasna i spójna. Doprowadziło to do podjęcia decyzji o podążaniu odważną ścieżką, która do dziś obejmuje w 100% produkcję własną: magazynowanie składników, produkcja i przechowywanie półproduktów, pakowanie i przechowywanie gotowych produktów.
Cykl produkcyjny wraz z dokładną kontrolą jakości od momentu otrzymania surowców po gotowe produkty gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych kosmetyków.

Angelo Zordon
Koordynator ds. produkcji

Vagheggi wyróżnia się najwyższym poziomem szkoleń, postrzegając je jako element kluczowy dla pracy i rozwoju zawodowego kosmetyczek i ich gabinetów, salonów spa i ogólnie pojętego piękna.
Dlatego też kursy Vagheggi odbywają się przez cały rok, oferując różne poziomy, od początkującego po zaawansowany. Od 2012 roku nowa koncepcja szkolenia zapewnia kosmetyczkom podstawowe narzędzia do spersonalizowanego zarządzania ich przedsiębiorstwami. Mowa tu o Vagheggi

Master Business.
Zespół szkoleniowy

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?