Historia – Vagheggi

Nasza Historia

Historia profesjonalnych kosmetyków

Założona w 1975 roku firma Vagheggi natychmiast stała się wzorcem dla profesjonalnych włoskich kosmetyków, w szczególności w dziedzinie fitokosmetyków. Jest to naturalna droga do piękna, kamień milowy osiągnięty również dzięki formułom, które w pełni wykorzystują naukowo każdy naturalny składnik dostępny w naturze, czyniąc z niego sprzymierzeńca o wysokiej wartości dodanej.

DOSKONAŁOŚĆ TRADYCJI I BADANIA NAUKOWE

Pierwotnym celem Vagheggi było stworzenie receptur z gwarancją wysokiej skuteczności poprzez połączenie tradycji naturalnych kosmetyków z najnowocześniejszymi technologiami. Zaczynając od skrupulatnego doboru składników, które są wybierane w zależności od ich geograficznego pochodzenia, koncentracji składników aktywnych, sezonowości i metod zbioru. W naszych kosmetykach znajdziesz lawendę z Górnej Prowansji zebraną w czerwcu, owoce cytrusowe z Sycylii zebrane w styczniu, tłoczone na zimno oleje, organicznie uprawiany prawoślaz lekarski, rumianek, kryształy żywicy, ametyst, otręby ryżowe, czarną komosę i wiele innych składników - wszystkie naturalne, wszystkie skuteczne. Temu dążeniu do doskonałości towarzyszy zastosowanie innowacyjnych technologii formuł, które zwielokrotniają potencjał obecnych w przyrodzie składników aktywnych, dając widoczne, długotrwałe rezultaty.

CZYTANIE HISTORII I INTERPRETOWANIE TRENDÓW

Filozofia fitokosmetyków Vagheggi opiera się na potędze intuicji, która wyprzedza aktualne trendy, sięga okresu, w którym bycie „eko” nie było jeszcze modne, oraz na spójnej i zdecydowanej realizacji naszej własnej wizji „współczesnej ekologiczności”.

Wizja rodziny Cavalcante była jasna i spójna od samego początku. Doprowadziło to do podjęcia decyzji o podążaniu odważną ścieżką, która do dziś obejmuje w 100% produkcję własną: laboratoria badawczo-rozwojowe, magazynowanie składników, produkcja i przechowywanie półproduktów, pakowanie i przechowywanie gotowych produktów.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?